You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wyróżnienie za funkcjonalność i ekonomikę rozwiązań projektowych w ogólnopolskim konkursie Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu na najlepiej zaprojektowany i wykonany obiekt basenowy za rok 1999. Kryta pływalnia sportowo - rekreacyjna AQUASPORT w Brzegu Dolnym.

Nagroda II stopnia PZITB w konkursie na Dolnośląską Budowę Roku 1999. Kryta pływalnia sportowo - rekreacyjna AQUASPORT w Brzegu Dolnym.    

Nagroda I stopnia w ogólnopolskim konkursie Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu na najlepiej zaprojektowany i wykonany obiekt basenowy w roku 2000. Kryta pływalnia sportowo - rekreacyjna WODNIK 2000 w Grodzisku Mazowieckim.  

Nagroda II stopnia w kategorii obiektów sportowo-rekreacyjnych w ogólnopolskim konkursie PZITB na budowę roku 2002. Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne SŁOWIANKA w Gorzowie Wielkopolskim.   

Wyróżnienie w kategorii obiektów użyteczności publicznej w konkursie Lubuski Mister Budowy 2002. Centrum Sportowo - Rehabilitacyjne SŁOWIANKA w Gorzowie Wielkopolskim.

Nagroda I stopnia w ogólnopolskim konkursie Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu na najlepiej zaprojektowany i wykonany obiekt basenowy w roku 2003. Centrum sportowo - rehabilitacyjne SŁOWIANKA w Gorzowie Wielkopolskim.    

Wyróżnienie w konkursie IPC/IAKS DISTINCTION 2007 Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (IPC) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia ds. Obiektów Sportu i Rekreacji (IAKS) za dostępność obiektu dla osób niepełnosprawnych w 2007r. Centrum sportowo - rehabilitacyjne SŁOWIANKA w Gorzowie Wielkopolskim.  

Nagroda I stopnia od Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Urzędu Miasta w Oleśnicy w konkursie „Inwestor roku 2007” za wartości przestrzenno-architektoniczne obiektów Oleśnicy w kategorii kryte pływalnie.  Park Wodny ATOL w Oleśnicy.   

Nagroda III stopnia w ogólnopolskim konkursie PZiTB Budowa roku 2008. Basen kryty - szkolny kompleks sportowy w Gdyni etap 1.